Başkan ODABAŞ Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Oldu
Başkan ODABAŞ Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Oldu

Kaymakam-Belediye Başkan Vekili Ahmet ODABAŞ öğrencilerin yıl sonu karne heyecanına ortak oldu.

Kaymakam-Belediye Başkan Vekili Ahmet ODABAŞ, 2017-2018 eğitim öğretim yılı yıl sonu tatiline giren öğrencilere karnelerini dağıttı. ODABAŞ, Kardelen Anaokulu’nda eğitim gören minikler ile Ali Rıza Alpaslan Anadolu Lisesi ve Turgut Özal Ortaokulu öğrencilerinin karnelerini dağıtarak sevinçlerine ortak oldu. Yıl sonu karne heyecanını yaşayan öğrenciler ODABAŞ’ın elinden karnelerini almanın mutluluğunu yaşadı.

İlk olarak Ali Rıza Alpaslan Anadolu Lisesi’de öğrencilere karnelerini dağıtan ODABAŞ, öğrencilere yaz tatilini iyi değerlendirmeleri tavsiyesinde bulundu.

ODABAŞ, daha sonra Turgut Özal Ortaokulu’na geçti. Öğrencilerin karne coşkusuna ortak olan ODABAŞ: “Gençlerimizi çok seviyoruz ve önemsiyoruz. Bu doğrultuda çalışmalarımızı yapıyoruz. Onlar için yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmeleri için belediyemiz bünyesinde yaz okullarımız olacak. Yaz okulları bünyesinde birçok kursumuz açılacak, bu yaz onlar için iki havuz açıyoruz. Ayrıca üç gençlik merkezimiz ile gençlerimizi 2018-2019 eğitim öğretim sezonuna hazırlayacağız.” dedi.

ODABAŞ, son olarak Kardelen Anaokulu’nda eğitim gören miniklerin karne törenine katıldı. Burada minik öğrencilerin karnelerini dağıtan ODABAŞ, çocuklarla sohbet etti.

 Üreten Bir Kızıltepe İçin Varız