Kırsal Mahallere ve Şehir Merkezi’ne 440 Çöp Konteyneri Dağıtıldı
Kırsal Mahallere ve Şehir Merkezi’ne 440 Çöp Konteyneri Dağıtıldı

Kızıltepe Belediyesi daha yaşanılabilir bir kent hayatı ve sağlıklı çevre oluşturmak amacıyla kırsal mahallelere ve şehir merkezlerine 440 adet çöp konteynırı dağıttı.

Kızıltepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından, hizmet alanı daha da genişletilerek kırsal mahallelerde çöp toplama işlerine devam ediliyor.

Kızıltepe Belediyesi çöp konteynerlerinin dağıtımı planlanan şekilde devam ediyor. Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Ahmet ODABAŞ; “Temizlik İşleri Müdürlüğü dağıtımlarını sürdürüyor. İlçemizi daha temiz ve yaşanabilir bir kent haline getirmek için çalışmalarımızı gece-gündüz demeden yapıyoruz. Göreve başladığımız günden itibaren ise 1565 adet çöp konteyneri dağıtıldı.”dedi.

ODABAŞ; yapılan temizlik çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulunarak, ilçenin temizliği konusunda yapılması gerekenleri, halktan gelen istekler doğrultusunda sürdürdüklerini ifade etti.

ODABAŞ; “Temizlik konusu ilçemizin daha temiz bir görünüme kavuşması ve vatandaşlarımızın sağlıklı bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmeleri açısından her zaman önceliklerimiz arasında yer almaktadır.”diye konuştu.



Üreten Bir Kızıltepe İçin Varız