Köy Okullarına Tamirat ve Tadilat
Köy Okullarına Tamirat ve Tadilat

Yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla,  okullardaki hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Kızıltepe Belediyesi belirlenen 9 Köy okulunda tamirat, tadilat, bakım, onarım işlemlerini gerçekleştiriyor. Okulların çevre düzenlemesi ile birlikte bahçe düzenlemelerini de gerçekleştiren belediye ekipleri, taleplere göre tuvaletler ve çatı tamiratlarından, bahçe duvarlarına kadar birçok çalışma desteği sağlıyor.

Daha önce Bahçelievler Halk Evi olarak hizmete veren bina Kızıltepe Belediyesi tarafından Ortaokula dönüştürülerek mahalledeki okul ihtiyacını karşılamış oldu.

 

“Kızıltepe Belediyesi olarak okullara desteğimiz devam edecek”

 

Öğrencilerin daha iyi koşullarda eğitim alabilmeleri için, eğitime her fırsatta destek olacaklarını dile getiren Kaymakam-Belediye Başkan Vekili Ahmet ODABAŞ; “Eğitim kalitesinin artması çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim öğrenim görmesi bizim de geleceğe daha güvenle bakmamızı sağlıyor. Amacımız yarınımızın güvencesi olan çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim öğretim almasını sağlamak Biz Kızıltepe Belediyesi olarak çocuklarımızın en iyi şartlarda eğitim öğretim görmesi için üzerimize düşeni yapacağız. Elimizden geldiği ölçüde destek vermeye devam edeceğiz. Çünkü çocuklarımız bizim geleceğimiz.’’dedi

 Üreten Bir Kızıltepe İçin Varız