Öğrencilerimize Tişört ve Şapka Dağıttık
          Öğrencilerimize Tişört ve Şapka Dağıttık

      Belediyemiz tarafından Yaz Kursları ve Yaz Spor Okulları kurslarına katılan öğrencilere tişört ve şapka dağıtıldı.

      Belediyemizin Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde açılan Yaz Kursları ve Yaz Spor Okullarına, yaz tatilini verimli ve eğlenerek geçirmek isteyen öğrenciler büyük bir ilgi gösterdi. Futbol, yüzme, resim, Kuran-ı Kerim, gitar gibi farklı dallarda çocukların eğlenebileceği eğlenirken de öğrenebileceği kurslara yer verildi. Belediyemiz, bu kurslarla çocuklarımızın yaz tatilini verimli ve eğlenerek geçirmelerini sağlamanın yanı sıra çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan uzak durarak zamanını en iyi şekilde değerlendirmesini de amaçlamaktadır. Yaz Kursları ve Yaz Spor Okulları geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın doğru yetişmesi için son derece önemlidir. 8-14 yaş grubunu kapsayan kurslarımıza toplam 1.492 çocuk katıldı. Her birine tişört ve şapka dağıtıldı.

     Yaz Spor Okullarımız çocuklarımızın eğlenerek öğrendikleri, verimli bir tatil yapabildikleri önemli bir hizmettir. Bu anlamda belediyemiz çocuklarımızın geleceğine, gelişimlerine katkı sunacak önemli dokunuşlar yapmayı da önemsemektedir. Çocuklarımızın yaz tatillerini boşa geçirmemeleri adına birçok çalışma aynı anda yürütülüyor. Çocuklarımız kaliteli zaman geçirmenin, tadını doyasıya çıkartıyor. Onlara Kur’an-ı Kerim dersi vererek, aynı zamanda değerlerimizi de aşılıyoruz. Bunun yanı sıra sanat alanında da gitar ve resim kursu gibi çeşitli imkanlar sunulmaktadır. Yaz Spor Okullarımızın bünyesini oluşturan sportif eğitimlerimizi de birçok branşta sürdürmekteyiz. Burada kendi yeteneklerini keşfetmeleri adına çocuklarımıza özenle eğitim verilmektedir.

     Geleceğimiz olan çocuklarımızın her zaman yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz. Onlar için her zaman en iyisini düşünerek hareket etme gayreti içinde olmaya devam edeceğiz.

 Üreten Bir Kızıltepe İçin Varız