Başkan YÜZER Vatandaşlara Kandil Simidi Dağıttı
Başkan YÜZER Vatandaşlara Kandil Simidi Dağıttı

Kaymakam Belediye Başkan Vekili Mehmet YÜZER Mevlid Kandili dolayısıyla ilçe merkezindeki Yeni Camide Mevlidi Nebi programının ardından vatandaşlara kandil simidi dağıttı.

Mevlid kandili dolayısıyla ilçe merkezindeki Yeni Camide vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakam Belediye Başkan Vekili Mehmet YÜZER, vatandaşlarla birlikte dua etti. Duaların edildiği salavatların getirildiği Mevlidi Nebi programına, vatandaşların ilgisi büyük oldu. Mevlidi Nebi programının ardından Belediyeniz Sizinle ekibiyle birlikte camiden çıkan vatandaşlara ve çevre esnafa kandil simidi dağıtan YÜZER, vatandaşların kandilini kutladı.

Başta bütün İslam aleminin olmak üzere Kızıltepeli hemşehrilerimin kandilini kutluyorum diyen YÜZER: “ Bugün ilçemizdeki Yeni Camide sevgili peygamberimizin doğumunu dualarla ve salavatlarla kutladık. Programımız gayet güzeldi. Hem büyükşehir belediyemizin hem de bizim vatandaşlarımız için hazırladığımız kandil simitleri vardı. Onları Mevlidi Nebi programımızın bitişinde vatandaşlarımıza dağıttık. Tüm islam aleminin ve Kızıltepeli hemşehrilerimin kandilini tebrik eder, ülkemize birlik, beraberlik ve huzur getirmesini dilerim” dedi.

 Üreten Bir Kızıltepe İçin Varız