Başkan YÜZER Sathi Kaplama Çalışmalarını Yerinde İnceledi
Başkan YÜZER Sathi Kaplama Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Kaymakam-Belediye Başkan Vekili Mehmet YÜZER Sanayi Mahallesi’nde yapımına başlanan 2. Sathi kaplama çalışmasını yerinde inceledi.

Sanayi Mahallesi’nde yapımına başlanan 2. sathi kaplama çalışmasını Kaymakam-Belediye Başkan Vekili Mehmet YÜZER de bizzat yerinde inceledi. Yetki ve sorumluluğunda bulunan yolları daha güvenli ve modern hale getirmek için çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Kızıltepe Belediyesi, geçen sene Sanayi Mahallesi’nde 1. sathi kaplama çalışmasından sonra bu yıl 2. sathi kaplama çalışmasına da başlandı. 750. sokakta asfalt kaplama çalışmalarına başlayan Kızıltepe Belediyesi, standartlara uygun bitüm asfalt malzeme kullanacak. Asfalt kaplamanın üzerine A tipi bazalt ve mıcır serimi yapılacak.

Bunun yanında Turgut Özal Mahallesi’nde de sathi kaplama çalışmasına başlayan Kızıltepe Belediyesi, Berçem Mahallesi ile çalışmalarına devam edecek.

 Çalışmaları yerinde inceleyen Kaymakam-Belediye Başkan Vekili Mehmet YÜZER, çalışmaların kısa zamanda bitirileceğini belirtti. Yollarımızı daha güvenli ve konforlu hale getiriyoruz diyen YÜZER: “ Yaptığımız her çalışmayı vatandaşlarımızı düşünerek yapıyoruz.” dedi.

 Üreten Bir Kızıltepe İçin Varız