Başkan ODABAŞ’tan Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı
Başkan ODABAŞ’tan Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

     2018-2019 eğitim öğretim yılında, yüreği okulla ilk kez başlamanın heyecanı ile çarpan minik yavrularımıza, okula kavuşmanın mutluluğunu yaşayan çocuklarımıza, öğretmenlerine ve velilerimize yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diler, bütün öğrencilerimize başarılar dilerim.

   Öğrencilerimiz okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşmanın heyecanı ve sevincini yaşarken, yeni nesli şekillendiren değerli öğretmenlerimiz de geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızı yetiştirmenin haklı gururunu yaşamaktadırlar.

   Milletimizi ve ülkemizi geleceğe güvenle taşımak ancak iyi yetişmiş nesillerle mümkündür. Bunun farkında olarak çocuklarımızın geleceği için milletçe hep beraber, eğitimlerine önem vererek donanımlı gençler yetiştirme gayreti içine çalışıyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmenin hem görevimiz hem de toplumsal sorumluluğumuz olduğunun bilincindeyiz.  Çünkü iyi yetişmiş; tarihini, milli ve manevi değerlerini, örf ve adetlerini, ülkesini ve dünyayı tanıyan, teknolojiyi kullanan, bilime, rekabete açık, özgüveni yüksek, donanımlı nesillerin hem kendilerinin geleceği hem de ülkemizin ve dünyamızın geleceği açısından son derece önemli olduğuna inanıyoruz.

    Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğretmen ve öğrencilerimiz ile ailelerine sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyor, sevgi ve saygılar sunuyorum.

         

                                                                                                               


Üreten Bir Kızıltepe İçin Varız