Yaz Kursları ve 2. Yaz Spor Okulları Başladı
Yaz Kursları ve 2. Yaz Spor Okulları Başladı

Kızıltepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde Yaz Kursları ve 2. Yaz Spor Okulları programı başladı.

Gençlerin ve çocukların gelişimine her alanda katkı sağlayan Kızıltepe Belediyesi, çalışmalarına devam ediyor. Okulların kapanmasıyla yaz tatiline giren öğrenciler için Yaz Kursları ve 2. Yaz Spor Okulları programı başladı. Gençlerin ve çocukların yaz boyunca faydalanabileceği birbirinden farklı kurslara yer veren Kızıltepe Belediyesi, gençlerin ve çocukların yaz aylarını daha verimli bir şekilde geçirmelerini sağlamayı amaçlamaktadır.

Gençlerin ve çocukları kötü alışkanlıklardan uzak tutup, spor yapma bilincini aşılamayı hedefleyen Kızıltepe Belediyesi, futbol, voleybol, basketbol, badminton, karate, Kuran-ı Kerim, erbane, resim, hentbol, atletizm, yüzme, boce, tekvando, müzik, santranç, wushu,bilgisayar ve bağlama kurslarıyla bunu gerçekleştirmektedir.

Aynı zamanda çocuklara yeteneklerini sergileme fırsatı veren Kızıltepe Belediyesi, açtığı kurslarla gençlerden ve çocuklardan tam not aldı.

Sporu herkesime yaymak için çalışmalarını sürdüren Kızıltepe Belediyesi, gençlerin ve çocukların yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmelerine yardımcı olmaya devam ediyor.Üreten Bir Kızıltepe İçin Varız