Başkanın Mesajı

Saygı Değer Kızıltepeli Hemşerilerim 

Destek ve teveccühlerinize teşekkür ediyorum. Görevimiz süresince halkımızla iç içe olup omuz omuza vererek geleceği inşa etmek ve gelecek nesillere daha güzel bir Kızıltepe bırakmak için çalışacağız.

Bizi biz yapan, bizi güçlü kılan değerlerimizi geleceğe taşıyarak, modern dünyanın bir parçası olabileceğimiz inancını taşıyorum.
 Bu anlayıştan hareketle amacımız; tarihi ve kültürel değerlerimizi öne çıkaracak ve tanıtımını sağlayacak çalışmalarla, Kızıltepe’mizi modern, çağdaş, standartları yüksek, ekonomik, sosyal ve kültürel yönden gelişmiş bir ilçe haline getirmek olacaktır.
Hepinizin bildiği gibi belediyemiz, bir yandan kentin altyapısının gelişmesi ve eksiklerinin giderilmesiyle ilgili çalışmalarını sürdürürken bir yandan da, üst yapıya ilişkin çalışmalarını devam ettirmektedir.
               Bütün bunların yanında, çağdaş belediyecilik anlayışının gereği olarak pek çok sosyal ve kültürel çalışmayı da sürdürüyoruz. Desteklerinizin ve güveninizin sorumluluğunu hep hissederek ve bu sorumlulukla geleceği tasarlayarak yolumuza devam edeceğiz. Kızıltepe için her zaman en iyisini en güzelini gerçekleştirme gayreti içerisinde olacağız.
İlçemizi layık olduğu güzellik ve refah düzeyine yükseltme çabamız da bizleri yalnız bırakmayarak, katkı ve desteğini esirgemeyen tüm Kızıltepe halkını bütün çalışmalarımızda yanımızda göreceğimizi biliyoruz.

            Belediyemizin çalışmalarına katkı ve desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederim.

Ahmet ODABAŞ

Kaymakam - Belediye Başkan V.